VIII Festyn Parafialno-Rodzinny

25 maja 2019 roku nasza parafia po raz kolejny, przy udziale Gminy Dobromierz i Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu, zorganizowała Festyn Parafialno-Rodzinny.

W tym roku na dobromierskiej scenie odbyły się występy zespołów folklorystycznych: Dobromierzan, Kapeli Janka Boduszko, Zespołu Olszaniacy, Kapeli Kulinian, Kapeli Kostomłocian. Wystąpił także Zespół Taneczny Akord oraz Zespół Latino Lovers & Paula.

Oprócz występów muzycznych odbył się także pokaz grupy rekonstrukcyjnej Bractwa Rycerskiego Joannitów ze Strzegomia.

Wśród wielu atrakcji nie mogło zabraknąć zabawy fantowej, gdzie można było wygrać ciekawe nagrody. W tym roku odbyła się także licytacja wartościowych gadżetów.

Podczas festynu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci mogły korzystać z dmuchawców, malowania twarzy, pokazów i nauki strzelania z łuku. Dorośli zaś mogli skorzystać z bogatej oferty kulinarnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu.