Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

Dobromierz, dnia 02.06.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Poniedziałek – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Środa  – św. Bonifacego, biskupa i męczennika

Sobota – św. Jadwigi Królowej

Niedziela – Zesłanie Ducha Świętego

Jugowa:  Umer Genowefa, Umer Kamila

Dobromierz: Jania Krystyna, Szulc Halina, Wojdat Andrzej, Barecka Edyta, Olech Elżbieta

Szymanów: Ścigajło Anna, Warowny Barbara

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 430 zł. Razem  mamy kwotę 13 000 zł.  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30 w kościele św. Piotra i Pawła. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

7.      Dzisiaj święto dziękczynienia. Po Mszach św. zbiórka do puszek dobrowolnych ofiar  na kontynuację budowy Świątyni Opatrzności Bożej. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.      Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji VIII Parafialnego Festyny Rodzinnego. Dochód z Festynu wyniósł 8 425 zł. Bóg zapłać.

9.      Dziękujemy panom Jerzemu Werczyńskiemu, Andrzejowi Abramowiczowi i Tadeuszowi Broszczakowi za skoszenie trawy i przycięcie żywopłotu przy kościele św. Michała Archanioła.