Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Ks. Andrzej

Powitanie nowego wikariusza

Na mocy dekretu z czerwca br. Ordynariusz Diecezji Świdnickiej mianował nowego wikariusza do naszej parafii – jest nim ks. Andrzej Raczycki. Ma 8 lat kapłaństwa, bowiem 21 maja 2011 roku przyjął, z rąk biskupa świdnickiego Ignacego Deca, święcenia kapłańskie. Ostatnie lata pracował w parafii pw. św. Barbary w Walimiu.

7 lipca 2019 r. podczas każdej Mszy św. ks. proboszcz Andrzej Walerowski oficjalnie w imieniu całej wspólnoty parafialnej witał nowego wikariusza, składając mu równocześnie życzenia: „obfitości Bożych łask oraz wiele radości i pokoju z pełnienia posługi duszpasterskiej w naszej parafii”. 

Księże Andrzeju ‒ niech Cię Bóg błogosławi i strzeże.