Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 14.07.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Bonawentury, biskupa i dK
    • Wtorek – NMP z Góry Karmel
    • Czwartek – św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
    • Sobota – Bł. Czesława, prezbitera

• Jugowa:  Zarzeczna Jolanta, Niewiadomska Stanisława
    • Dobromierz: Kruszelnicka Grażyna, Krumplewska Wioletta, Apolinarski Artur, Seperant Elżbieta, Filipiński Roman
    • Szymanów:

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Tomasz Paweł Wiśniewski zam. Szczawno Zdrój z Wiolettą Eweliną Fryzeł zam. Jugowa (zapowiedź II)
    • 2. Piotr Wołowiec, zam. Dobromierz z Patrycją Piłkowską, zam. Stare Bogaczowice (zapowiedź II).
    • 3. Rafał Dembia, zam. Siodłkowice z Joanną Rozmanowsk, za. Siodłkowice (zapowiedź I).

6.      W ubiegła niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 500 zł. Razem  mamy 14 360 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      Zachęcamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Od poniedziałku do końca lipca można składać sprzęt na placu  przy Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Dobromierzu (podobnie jak w poprzednich latach. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki. Sprzęt zostanie odebrany 1 sierpnia.