Ogłoszenia parafialne – Zesłanie Ducha Świętego

Dobromierz, dnia 20.05.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Zesłanie Ducha Świętego

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – NMP, Matki Kościoła
    • Czwartek  Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    • Sobota św. Filipa Nereusza, prezbitera
    • Niedziela Najświętszej Trójcy

5.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Stój Sylwia, Stój Kazimiera
    • Dobromierz: Komarnicka Leokadia, Wysoczańska Anna, Wysoczańska Barbara, Nydza Irena, Magoń Teresa

6.      Jutro w naszej parafii przypada dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie w kościele św. Michała Archanioła. Rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godz. 16.00. Zachęcamy wszystkich aby znaleźć chwilę czasu w ciągu dnia aby adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

7.      Zebranie rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania będzie jutro 21 maja o godz. 19.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      Biały Tydzień od jutra do piątku  w kościele św. Piotra i Pawła o godz. 18.00.

9.      W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdzeczne Bóg zapłać.

10.  Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę proszone są o wpłatę pozostałej sumy u ks. Proboszcza do dnia 25 maja.

11.  W przyszłą niedzielę 27 maja Rocznica I Komunii św. Zebranie rodziców dzieci rocznicowych odbędzie się we wtorek 22 maja o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

12.  Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu, Sołtys i Rada Sołecka, Urząd Gminy i GOKSiR w Dobromierzu organizuję Festyn Rodzinny w dniu 26 maja br. Wszystkich , którzy chcielib się włączyć w przygotowanie Festynu zapraszamy jutro 21 maja o godz. 18.00 do Domu Bożego Miłosierdzia.

W programie Festynu:

Rozpoczęcie Festynu – godz. 15.00

– uroczyste otwarcie nowej sceny

– Teatrzyk dla dzieci pt. „Pagonek i Gusia w poszukiwaniu najpiękniejszego miejsca na ziemi:

– występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu

– wręczenie nagród za konkurs plastyczny

– występy Zespołów Folklorystycznych: DOBROMIERZANIE i CZERWONE RÓŻE

– zabawa fantowa (każdy los wygrywa)

– występy zespołów: DANNY BRYANT (GB), OBSTAWA PREZYDENTA,  DUET THE LOOK z utworami zespołu ROXETTE

– bogata oferta kulinarna

– gry i zabawy dla dzieci i rodziców