Komunia

Już gościsz Jezu w sercu mym

20 maja 2018 r. w naszej wsólnocie parafialnej dziewietnaścioro dzieci, po raz pierwszy, przyjęło Pana Jezusa do swojego serca.

Uroczystej Eucharystii, która się rozpoczęła o godz. 10:00, przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Walerowski.

Po Mszy św. zostało odprawione Nabożeństwo Majowe oraz zostały rozdane pamiątkowe obrazki I Komunii Św. Był też czas na zrobienie wspólnego zdjęcia grupowego, a także zdjęć indywidualnych.

Dzieciom, które po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Eucharystii życzymy Bożego błogosławieństwa.

Podziękowania kieruję także w stronę ks. Romualda za przygotowanie dzieci. Dziękuję także rodzicom za odmalowanie prezbiterium, posprzątanie i udekorowanie kościoła. Bóg zapłać!