Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

Dobromierz, dnia 12.02.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

 • Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę w godz. 17.30 – 18.00.
 • Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
 • W tym tygodniu w  Liturgii Kościoła wspominamy:
  wtorek – Św. Cyryla, Mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy
 • O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:
  Jugowa: Dębska Klaudia, Warzyńska Wanda
  Dobromierz: Urbanowicz Natalia, Apolinarska Jadwiga, Hałdaś Grażyna, Abramowicz Robert, Nowak Franciszek
 • Ks. Prałat Wenancjusz Róg został odznaczony przez Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę Złotym Krzyżem Zasługi. Odznaczenie to zostanie wręczone ks. Prałatowi w przyszłą niedzielę przez Wojewodę Dolnośląskiego w czasie Mszy św. sprawowanej przez ks. Biskupa Ignacego Deca o godz. 10.00 w kościele św. Piotra i Pawła w Dobromierzu. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na tą Mszę św. W związku z tym porządek Mszy św. w przyszłą niedzielę będzie następujący: Dobromierz –  godz. 8.00
  (kościół św. Michała Archanioła) i godz. 10.00. Pietrzyków – godz. 8.00; Szymanów – godz. 9.00; Jugowa – godz. 7.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu. Intencja z tej Mszy św. będzie odprawiona o godz. 10.00.
 • Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Karol Józef Marcyniuk, zam. Jaskulin z Karoliną Marią Kurek, zam. Borów (zapowiedź 2)

 • W dniach 26.06. do 05.07.2017 r. organizujemy pielgrzymkę 10 dniową VIA BALTICA  Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia. Cena 1950 zł + 85 euro. Zapisy przyjmujemy od przyszłej niedzieli do 10 marca. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej naszej parafii.
 • Pan Sołtys i Rada Sołecka zapraszają w okresie ferii w pierwszy i drugi tydzień od wtorku do piątku włącznie na zajęcia (gry, zabawy) do Gminnego Ośrodka Kultury w Dobromierzu w godzinach od 17.00 – 20.00.