Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 14.10.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dK
    • Wtorek – św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki Śląska
    • Środa – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    • Czwartek  – św. Łukasza, Ewangelisty
    • Piątek  – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
    • Sobota – św. Jana Kantego, prezbitera

• Jugowa: Szewczyk Danuta, Rogalska Justyna
    • Dobromierz: Knap Teresa, Kamińska Alicja, Małuszyńska Ewa, Bojarska Janina, Kazimierska Julita, Kazimierska Barbara

5.      Dzisiaj XVIII Niedziela Papieska. Po Mszy św. zbieramy dobrowolne  ofiary do puszek  na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia.

6.      W czwartek 18 października Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

7.      W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna. Składka na tacę będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

8.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcz na cele remontowe kwotę 200 zł. Razem mamy kwotę 68 550 zł. Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.