Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Fatimska Matko, błagamy Cię, na dzieci swoje zwróć oczy swe

    13 października po raz ostatni w tym roku, na wspólnej Eucharystii i modlitwie różańcowej, zgromadziła nas Matka Boża z Fatimy.  Mszy św. przewodniczył i homilię do wiernych wygłosił ks. Marcin Werczyński – prefekt Metropolitarnego Wyższego Seminarium we Wrocławiu.

    W swoim pierwszej części swojego kazania ks. Marcin mówił o tym, że w dzisiejszym świecie ludzie stają się bardzo obojętni na to, co ich otacza oraz na ludzi z najbliższego otoczenia. W kolejnej części przypominał o wartości modlitwy.

    To ostanie nabożeństwo fatimskie zgromadziło wielu wiernych, którzy z ufnością zawierzają codzienne sprawy Bogu na modlitwie różańcowej przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.

    Dziękujemy rodzicom dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. za przystrojenie figury Matki Bożej Fatimskiej.