Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 04.10.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 17.30 – 18.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• poniedziałek   – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    • Środa– NMP Różańcowej

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Janiszewska Rozalia, Rój Janina
    • Dobromierz: Majchrzak Dorota, Werczyńska Jadwiga, Piwko Nina, Hałdaś Grażyna, Abramowicz Joanna
    • Szymanów– Trawlińska Aleksandra, Brymerska Małgorzata

5.     W przyszłą niedzielę XX Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka dobrowolnych ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagające zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

6.     Zbiórka ministrantów w sobotę 10 października o godz. 10.00.

7.     W dniach 24-25 października br. Organizujemy wycieczkę do Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Koszt – 350 zł. Bliższe informacje i zapisy u ks. Wikarego Andrzeja Raczyckiego.

8.     W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 060 zł.  Wszystkim Ofiarodawcom skadamy serdeczne Bóg zapłać. Aby zakończyć trwający remont elewacji zewnętrznej kościoła św. Michała Archanioła potrzebny jest do rozliczenia otrzymanych dotacji tzw. udział własny, a do sumy udziału własnego brakuje nam  16 300 zł. W związku z tym ogłaszamy ogólnoparafialną zbiórkę, która odbyła by się 18 października w całej parafii  na ten właśnie cel. Z powodu pandemii  członkowie Rady Parafialnej nie udadzą się do Państwa domów. Natomiast będą przyjmować ofiary w kościołach po Mszach św. Za zrozumienie tej potrzeby już dzisiaj za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.