Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 16.08.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek – św. Jacka, prezbitera
    • Czwartek – św. Bernarda, opata i dK
    • Piątek – św. Piusa X, papieża
    • Sobota – NMP królowej

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Mielnik Anna, Chryplewicz Kornelia
    • Dobromierz: Kargol Katarzyna, Żołądek Irena, Broszczak Paulina, Broszczak Zofia, Malicki
    • Szymanów– Wójtowicz Justyna, Morawska Marianna

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

1. Agnieszka Świerk, zam. Dobromierz z Grzegorzem Knap, zam. Dobromierz (zapowiedź III).

2. Łukasz Serafin, zam. Świebodzice z Angeliką Ślązak (zapowiedź II).

3. Przemysław Andrejenko, zam. Świebodzice z Malwiną Barbarą Kowalczyk, zam. Dobromierz (zapowiedź I).

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe kwotę 50 zł.  Róża pani Werczyńskiej ofiarowała na cele remontowe 1 000 zł.  Wszystkim Ofiarodawcom  składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      Jutro 17 sierpnia o godz. 19.00 zebranie Rady Parafialnej w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      We wtorek 18 sierpnia zapraszam  Sołtysów naszej parafii (Dobromierz, Jugowa, Szymanów, Pietrzyków i Jaskulin). Spotkanie będzie dotyczyło uroczystości Dożynkowej w naszej parafii.

9.      Dzisiaj po Mszach św. zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na pomoc Caritas Polskadla Libanu.

10. Przypominam, że zgodnie za wymogami i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego, oraz prośbą Biskupa Świdnickiego Marka Mendyka w czasie Eucharystii oraz nabożeństw w kościele należy mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub przyłbicą.