Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 23.06.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Poniedziałek – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

Czwartek – NMP Nieustającej Pomocy

Piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – św. Apostołów Piotra i Pawła

Jugowa:  Boczanowska Danuta, Boczanowska Magdalena

Dobromierz: Kucharek Halina, Kucharek Magdalena, Delanowska Małgorzata, Sklavenas Halina, Dzik Agnieszka.

Szymanów: Jakubczyk Justyna, Suchecka Urszula

5.      Biskup Świdnicki Ignacy Dec z dniem 24 czerwcabr. Kieruje ks. Romualda Witwickiego do posługi duszpasterskiej w parafii pw. Św. Marcina w Piławie Górnej. Do naszej parafii przychodzi ks. Andrzej Raczycki z parfii pw. Św. Barbary w Walimiu.

6.      W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy w kościele św. Michała Archanioła. Poświęcenie wianków.

7.      W piątek w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8.      W przyszłą niedzielę 30 czerwca odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 12.30. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bikup Adam Bałabuch.