Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 24.02.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V I I Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Jugowa:  Świerczyńska Antonina, Świerczyńska Anna
    • Dobromierz : Winiarska Irena, Winarska Katarzyna, Engler Benita, Lisiewska Edyta, Bełczyk Grzegorz

5.      W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź w kościele św. Piotra i Pawła w piątek od godz. 16.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.      Informacja dla kandydatów do małżeństwa. Od jutra rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie w parafii św. Mikołaja w Świebodzicach o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

7.      Dzisiaj  zbieramy ofiary na cele remontowe.

8. Egzamin dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek 1 marca o godz. 17.30 w Domu Bożego Miłosierdzia.