Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 02.05.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 18.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Poniedziałek – Uroczystość NMP królowej Polski
    • Wtorek – św. Floriana, męczennika
    • Czwartek  – św. Apostołów Filipa i Jakuba
    • Sobota – św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski  i naszej diecezji

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Piłat Stanisława, Piłat Sylwia
    • Dobromierz: Seperant Elżbieta, Laskowski Piotr, Limberger Karolina, Limberger Grażyna, Limberger Joanna
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawiane jeszcze  w Dobromierzu o godz. 9.00; 10.00; 11.00; 12.00.
    6. W tym tygodniu przypada I czwartek I piątek  miesiąca. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 i  spowiedź św. o godz. 17.30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła.
    7. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

8. We wtorek, jako pierwszy wtorek miesiącaMsza św. i nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła o godz. 18.00.
    9. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła.
    10. Nabożeństwa  majowe będą odprawiane w Dobromierzu po Mszy św. o godz. 18.00. Natomast w Jugowej i Szymanowie o godz. 16.30.
    11. W ubiegłą  niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 1 000 zł.  Razem mamy sumę 8 150 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    12. W środę próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 16.00.
    13. W środę zebranie rodziców dzieci klas IV o godz. 19.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.
    14. W czwartek egzamin poprawkowy dla klas VII i VIII w Domu Bożego miłosierdzia po Mszy św. wieczornej.
    15. Zwracamy się z serdeczną prośbą do rodziców dzieci komunijnych o wykoszenie trawy w tym tygodniu  wokół kościoła św. Michała Archanioła.