Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 25.04.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 18.30.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.

3. W Liturgii kościoła wspominamy:

• Czwartek  – św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy
    • Piątek – św. Piusa V, papieża
    • Sobota – św. Józefa Rzemieślnika

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Piłat Irena, Boczanowska Magdalena
    • Dobromierz: Dec Mariola, Kruszelnicka Grażyna, Krumplewska Wioletta, Apolinarski Artur, Filipiński Roman
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawiane jeszcze  w Dobromierzu o godz. 9.00; 10.00; 11.00; 12.00.
    6. W tym tygodniu przypada I sobota, I niedziela miesiąca. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
    7. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo majowe.
    8. W czwartek 29 kwietnia egzamin dla młodzież przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w Domu Bożego Miłosierdzia po Mszy św.
    9. Od piątku w każdy piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. o godz. 18.00.
    10. Bardzo prosimy o wywieszenie naszych  flag narodowych na naszych domach  z racji święta flagi (2 maja)  i rocznicy ustanowienia Konstytucji 3-go Maja
    11. Dzisiaj, jako ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe.

12. Bardzo serdecznie dziękuję panu Pawłowi Tarka za pocięcie i zwiezienie drewna do palenia w Domu Bożego Miłosierdzia.