Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wszystkich Świętych

Dobromierz, dnia 01.11.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 17.30 – 18.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Męczywór Stanisława, Męczywór Edyta
    • Dobromierz: Klafetka Celina, Komarnicki Józef, Rogowski Marcin, Wasiuk Radosław, Kmieć Ludwika
    • Szymanów: Matusiak Jadwiga, Matusiak Stanisław

4.      Jutro Dzień Zaduszny. Porządek Mszy św. będzie następujący: Dobromierz – godz. 8.00 (kościół św. Michała Archanioła); godz. 18.00 – (kościół św. Piotra i Pawła); Pietrzyków – godz. 15.00; Szymanów – godz. 16.00; Jugowa – godz. 17.00.

5.     Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane według następującego porządku:

• wtorek  – ul. Chrobrego
    • środa– ul. Cmentarna, ul. Kościuszki;  Jugowa (1-49)
    • czwartek – Szymanów, Siodłkowie (1-49); Pl. Wolności, ul. Świdnicka
    • piątek – ul. Krótka, ul. Podgórna, Ul. Ogrodowa, ul. Zielona, ul. Młynarska, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Św. Piotra i Pawła; Serwinów; Bronówek; Bronów; Jaskulin; kartki bez podpisu;  Jugowa (50 – do końca)
    • Niedziela – Pietrzyków

6.     W I piątek miesiąca spowiedź w kościele św. Piotra i Pawła od godz. 16.30. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.     Wierni, którzy w listopadzie  pobożnie nawiedą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.