Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Intencje Mszalne od 02.11.2020 r. do 08.11.2020 r.

    Poniedziałek –02.11.

    – godz.8.00 – Za zmarłych rodziców: +Marianna +Franciszek +Maria +Mieczysław i za zmarłych z rodziny Lipowskich, Wysoczańskich, Pieniążek
    – godz. 18.00 – +Aniela +Władysław +Jan

    Wtorek – 03.11.

    – godz. 17.00 – 1. +Wojciech Gaweł (8 r.śm.) i za zmarłych z rodziny
    2. +Zofia Olczak (od uczestników pogrzebu)

    Środa – 04.11.

    – godz.17.00 – +Maria +Andrzej +Zigniew +Helena +Stanisław i za zmarłe rodzeństwo

    Czwartek –05.11.

    – godz. 17.00 – 1. +Mąż Jan +brat Władysław rodzice: +Maria  r.śm.) +Mieczysław
    2. +ks. Prałat Wenancjusz Róg (1 r.śm.)

    Piątek – 06.11.

    – godz. 17.00 –  +ks. Marek Żmuda +ks. Kazimierz Pietkun +ks. Wenancjusz
    Róg i za zmarłych kapłanów pracujących w naszej parafii  ( od Róż Żywego Różańca)

    Sobota –07.11.

    – godz.8.00 –  +Helena Gajek i za zmarłych z rodziny Gajek, Stadnik

    Niedziela – 08.11.

    godz. 8.00 –  Za zmarłe Członkinie Róży pani Tarka
    –  godz. 12.30 – +Janina +Józef Lichota +Regina +Stanisław Kokoszka  za zmarłych dziadków z rodzin Lichota, Kokoszka, Pucyk, Kroczek, Cymerys

    Jugowa: 
    Poniedziałek – 02.11.

    – godz. 17.00 – +Edward Umer i za zmarłych z rodziny Umer, Banda

    Środa – 04.11.

    – godz.15.30 – +Anna Zarzeczna (1 r.śm.) i za zmarłych z rodziny Zarzecznych, Czumaj, Citków, Miedziak

    Piątek – 06.11.

    – godz. 15.30 – +Maria +Marcin +Władysław +Stanisław +Kazimierz  +Roman Chryplewicz

    Niedziela – 08.11.

    – godz. 7.00
    godz. 11.00 – Za zmarłych z rodzin Ciupak, Łabuz, Musz, Bajek

    Szymanów:  
    Poniedziałek – 02.11.

    – godz. 16.00 – +Anna +Stanisław Smyk

    Czwatek – 05.11.

    – godz. 15.30 – Za zmarłych rodziców +Aniela Piotr Giezek

    Sobota – 07.11.

    – godz. 12.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla +Adasia w 1 rocznicę urodzin i Jakuba

    Niedziela – 08.11.

    – godz. 9.00 – +Leokadia Duszeńko (2 r.śm.) i za zmarłych z rodziny

    Pietrzyków
    Poniedziałek – 02.11.

    – godz. 15.00 – +Roman +Regina Krasiccy +Andrzej Kołodziej  +Jan Pawlik +Waleria +Piotr Zgnilec

    Niedziela – 08.11.

    – godz. 10.00 –  Za zmarłych rodziców, rodzeństwo z rodziny Amanowicz