Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Dobromierz, dnia 04.04.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 18.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę kato licką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny..
    3.   O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:
      Jugowa: Bierowiec Danuta, Fuławka Monika
      Dobromierz: Nydza Justyna, Malinkiewicz Krystyna, Delanowska Małgorzata, Sklavenas Halina, Dzik Agnieszka
      Szymanów: sprzątanie według zeszytu
    4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. tak jak w Niedzielę Wielkanocną. Wszystkie Msze św będą odprawiane w Dobromierzu w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła.  Taca w Poniedziałek Wielkanocny jest przeznaczona na WSD w Świdnicy.
    5. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego Msze św. będą odprawiane w Dobromierzu. Natomiast w dni powszednie w środę i piątek Msze św.  w Jugowej o godz. 17.00 i w czwartek w Szymanowie o godz. 17.00. aż do odwołania.
    6.  W Dobromierzu Msze św. dni powszednie będą odprawiane w kościele św. Michała Archanioła o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 8.00.
    7.  W przyszłą niedzielę (Niedziela Bożego Miłosierdzia) na Mszy św. o godz. 12.00 będzie uroczyste przyjęcie kandydatów do Grona Ministrantów.
    8. Odwiedziny chorych w domach w sobotę 10 kwietnia od godziny 9.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Rożańca.
    9. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych