Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego

Dobromierz, dnia 10.01.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna .
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:
    4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Szyra Krystyna, Cycoń Anna
    • Dobromier: Wiązek Maria, Wiązek Karina, Winiarska Irena, Winiarska Katarzyna, Engler Benita
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze  na cele remontowe kościoła 100 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    6.      Pragniemy poinformować Szanownych Parafian, że
    odwiedziny duszpasterskie, zwane tradycyjnie kolędą, rozpoczną się w naszej parafii po zakończeniu narodowej kwarantanny i  ferii dla dzieci i młodzieży, tj. 18 stycznia 2021 roku.
    7.      Na początku lutego br. Jest termin ubezpieczenia na kolejny rok naszych kościołów, kaplic, cmentarzy i plebanii. Nie są to małe sumy. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą wzorem lat ubiegłych o ofiary na ubezpieczenie. Ofiary można składać przy okazji wizyty duszpasterskiej (kolędy), bądź w czasie Mszy św. na tacę podpisane w kopercie. Za złożone ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.