Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 07.03.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po wieczornej Mszy św.
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek – św. Jana Bożego

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa:Ryczek Edyta, Ryczek Aleksandra
    • Dobromierz: Płóciennik Maria, Polańska Beata, Kołodziej Jan, Wyrwas Mirosława, Soszko Danuta
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.     W ubiegłą niedzielę zebraliśmy  na cele remontowe 1 570 zł.. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    6.     Dzisiaj po Mszach św. w Dobromierzu i Pietrzykowie zbieramy dobrowolne ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
    7.     Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii  w V Niedzielę Wielkiego Postu (21 marca) i potrwają do24  marca br. Poprowadzi je ks. Kamil Raczycki, proboszcz parafii św. Maksymiliana Kolbe w Wałbrzychu. . Otoczmy naszego rekolekcjonistę modlitwą i zaplanujmy sobie czas w taki sposób, by cała rodzina mogła uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych i przygotować się do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Program szczegółowy  rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.