Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 21.02.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po wieczornej Mszy św.
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek – Katedry św. Piotra Apostoła

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Koza Danuta, Koza Krystyna
    • Dobromierz: Ostrówko Marek, Ostrówko Ryszard, Sowiecki Łukasz, Gajek Beata, Czarka Maciej
    • Szymanów: sprzątanie według zeszytu

5.     W ostanią niedzielę stycznia zebraliśmy na cele remontowe 830 zł.  W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    6.     Droga Krzyżowa w Dobromierzu w piątek po Msza św. o godz. 17.00 (kościele św. Piotra i Pawła); W Jugowej – godz. 15.30 i Msza św. Natomiast w Szymanowie w czwartek – godz. 15.30 i Msza św. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w szczególny sposób zapraszamy dzieci i młodzież.
    7.     Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w Pietrzykowie, Szymanowie i Jugowej po Mszy św. Natomiast w Dobromierzu o godz. 16.00 w kościele św. Michała Archanioła z kazaniem pasyjnym.