Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 24.03.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna  we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Poniedziałek – Zwiastowanie Pańskie

Jugowa:  Koza Stanisława, Mielnik Karolina

Dobromierz : Filipczak Andrzej, Kargol Anna, Reczyńska Aurelia, Kretkiewicz-Kotz Barbara, Kretkiewicz Tomasz

5.      W niedzielę 31 marca w nocy następuje zmiana czasu na letni o 1 godzinę do przodu ( z godz. 2.00 na 3.00).

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy  na kwiaty do Bożego Grobu 1 160 zł. Wszystkim Ofiarodawcom skadamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      Dzisiaj można jeszcze kupić paschaliki na stół wielkanocny w cenie 5 zł za sztukę.

8.      W poprzednią niedzielę wpłynęłło jeszcze na cele remontowe 150 zł. Razem  mamy 7 130 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Natomiest w przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

9.      We wtorek 26 marca spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 17.30 w Domu Bożego Miłosierdzia.

10.  W czwartek 28 marca zapraszamy wszystkich, którzy chcą się włączyć w organizację Parafialnego Festynu Rodzinnego do Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.,