Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 17.03.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II  Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna  we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Cyryla Jerozolimskiego biskupa i dK
    • Wtorek – św. Józefa, Oblubieńca NMP

• Jugowa:  Najwer Joanna, Kuźmińska Iwona
    • Dobromierz : Kucemba Krystyna, Małkowska Barbara, Dziębowska Iza, Żebrowska Anna, Żebrowska Elżbieta

5.      Dzisiaj po Mszach św. jak zapowiadaliśmy w ubiegłą niedzielę  zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

6.      Dzisiaj można kupić paschaliki na stół wielkanocny w cenie 5 zł za sztukę.

7.      Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu 7 kwietnia. Spowiedź będzie we wtorek 9 kwietnia. Rekolekcje będzie głosił ks. Wojciech Iwanicki z parafii św. Andrzeja Boboli w Świdnicy.

8.      W sobotę 23 marca w katedrze w Świdnicy o godz. 11.00 obchody XV rocznicy ustanowienia diecezji świdnickiej, święceń biskupich i ingresu I Biskupa Świdnickiego Ignacego Deca pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce Arcybiskupa Salvatore Pennacchio. Zapraszamy do wzięcia udziału w tych uroczystościach.