Ogłosenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dobromierz, dnia 28.04.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA  BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek –  św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i dK
    • Wtorek  – św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski
    • Czwartek – św. Atanazego, biskupa i dK
    • Piątek  – NMP Królowej Polski
    • Sobota – św. Floriana, męczennika

• Jugowa:  Stój Sylwia, Stój Kazimiera
    • Dobromierz : Kołodziej Jan, Wyrwas Mirosława, Soszko Danuta, Kowalczyk Joanna, Łapacz Roman

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Radosław Roman Rowicki, zam. Dobromierz z Moniką Czapla, zam. Jawor (zapowiedź III)

6.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.      Nabożeństwa majowe w Jugowej w środę i piątek o godz. 16.30 i Msza św.; w Szymanowie w czwartek o godz. 16.30 i Msza św. Natomiast w Dobromierzu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00; w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.