Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Pierwszy sprawdzian dla wolontariuszy

    Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży z całej Diecezji Świdnickiej przybyli 18. września do Wambierzyc. Zgromadzili się oni tam na warsztatach, które mają na celi przygotować ich do ŚDM odbywających się w przyszłym roku.

    Warsztaty odbywały się przez dwa dni. Pierwszego dnia młodzież w swoich sekcjach odbywała szkolenia (sekcje: logistyczna, muzyczna, liturgiczna, medialna). Natomiast drugiego dnia podczas Diecezjalnego Dnia Młodzieży wolontariusze mogli sprawdzić swoje umiejętności i wykazać się zaangażowaniem w sekcjach, do których się zapisali. W warsztatach tych brały udział także osoby z naszej parafii.