IMG 20200920 124539

Uroczystość I Komunii Świętej

W tym roku, ze względów epidemiologicznych, I Komunia Święta odbyła się w naszej parafii 20 września. Tego dnia 11 chłopców uczęszczających do czwartej klasy Szkoły Podstawowej przyjęło Pana Jezusa do swojego serca.

Ksiądz Proboszcz w homilii skierowanej do dzieci podkreślał, że Godpodarzem w kościele jest Pan Jezus, który częstuje nas niezwykłym pokarmem bo swoim ciałem, który jest ukryty w kawałku chleba. Starał się uzmysłowić dzieciom, że to właśnie w tym kawałku chleba znajduje się wielki cud i wielka tajemnica.

Po Mszy św. odbyło się nabożeństwo, po którym zostały rozdane dzieciom pamiątkowe obrazki, a także zrobiono grupowe zdjęcia.