74 858 61 15 basiunia0712@gmail.com

Przybyli by opowiedzieć o ŚDM

Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży Diecezji Świdnickiej, dekanatu Świebodzice przybyli do naszej parafii w niedzielę 4 października. Wizyta ta miała na celu przybliżyć wiernym ideę Światowych Dni Młodzieży oraz zachęcić młodych ludzi do włączenia się w wolontariat. Przy okazji po każdej Mszy św. można było zakupić w sklepiku u wolontariuszy specjalne gadżety z logo Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 oraz dewocjonalia, a także można było wesprzeć ich finansowo wrzucając ofiarę do puszki. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na przyjęcie młodzieży z innych państw i narodów, która będzie gościła w dekanacie Świebodzice od 20 do 25 lipca 2016 r..