Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Przybyli by opowiedzieć o ŚDM

    Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży Diecezji Świdnickiej, dekanatu Świebodzice przybyli do naszej parafii w niedzielę 4 października. Wizyta ta miała na celu przybliżyć wiernym ideę Światowych Dni Młodzieży oraz zachęcić młodych ludzi do włączenia się w wolontariat. Przy okazji po każdej Mszy św. można było zakupić w sklepiku u wolontariuszy specjalne gadżety z logo Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 oraz dewocjonalia, a także można było wesprzeć ich finansowo wrzucając ofiarę do puszki. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na przyjęcie młodzieży z innych państw i narodów, która będzie gościła w dekanacie Świebodzice od 20 do 25 lipca 2016 r..