Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu

Dobromierz, dnia 18.03.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna z racji rekolekcji .

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

• Jugowa: Świerczyńska Antonia, Świerczyńska Anna
    • Dobromierz: Filipczak Paulina, Engler Małgorzata, Chmielewski Zdzisław, Głowacz Joanna, Kordos Barbara

5.      Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Marcin Werczyński, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.

6.      Po Mszy św. można kupić paschaliki na stół wielkanocny w cenie 5 zł.

7.      W Niedzielę Palmową poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czasie Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu

8.      W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe.

9.      Wzorem lat poprzednich ogłaszamy konkurs palm. Zapraszamy do udziału w tym konkursie Sołtysów i Rady Sołeckie, wszystkie wioski naszej parafii, Koła Gospodyń, Szkołę Podstawową, Przedszkole. Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie, Ochotniczą Straż Pożarną oraz indywidualne osoby. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Niedzielę Palmową po uroczystej procesji i Mszy św. o godz. 12.30. Procesja wyruszy o godz. 12.00 z kościoła św. Michała Archanioła do kościoła św. Piotra i Pawła. Na wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie palm.