Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 Dobromierz, dnia 16.04.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Pitura Elżbieta, Pitura Marta
  • Dobromierz: Letko Mirosława, Sałek Monika, Guźniczak Halina, Płóciennik Maria, Polańska Beata

4.      Jutro w  Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca w Poniedziałek Wielkanocny jest przeznaczona na WSD w Świdnicy.

5.      Ks. Dziekan naszego dekanatu organizuje pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z naszego dekanatu w ramach diecezjalnej pielgrzymki. Wyjazd 21 kwietnia (piątek) o godz. 5.00 rano z ul. Józefa Piłsudzkiego w Swiebodzicach (przystanek autobusowy). Koszt 70 zł. Przyjmujemy zapisy dzisiaj i jutro.

6.      Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę –  Litwa, Łotwa, Estonia i Helsinki prosimy o podanie do końca kwietnia swoich danych (imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, data urodzenia, pesel) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł od osoby.

7.      Składamy wyrazy podziękowania Kołu Łowieckiemu KNIEJA za pokrycie kosztów naprawy kurantów na wieży kościoła św. Michała Archanioła (1 500 zł), które po dłuższej przerwie na nowo dzwonią. Składamy też serdeczne podziękowania panom Krzysztofowi Nydza i Piotrowi Seperant za ponowne ich zainstalowanie i uruchomienie. Bóg zapłać.

8.     W piątek w tym tygodniu z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.