Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Trójcy Świętej

Dobromierz, dnia 11.06.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Najświętszej Trójcy

1.      Kancelaria parafialna czynna tylko w środę – godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

 

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Bierowiec Danuta, Fuławka Monika
  • Dobromierz: Kucharek Magdalena, Kucharek Halina, Żur Bogusław, Matkowska Iwona, Jania Krystyna

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 650 zł . Razem mamy kwotę 10 670 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • Aleksander Jarosz, zam. Jugowa z Hanną Marek, zam. Gorzupia – parafia Kobierno (zapowiedź II).
  • Filipczak Paweł, zam. Szymanów z Agnieszką Jaracz, zam. Świebodzice (zapowiedź I).

7.      We worek 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i możliwość spowiedzi św. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. O godz. 18.00 msza św., której będzie przewodniczył ks. Dr Krzysztof Ora, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej. Po mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

8.      W czwartek 15 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. będzie następujący: Pietrzyków – godz. 8.00; Dobromierz – godz. 9.00 (z procesją); Szymanów – godz. 11.30 (z procesją); Jugowa – godz. 11.30 (z procesją. Lokalizacja i stawianie ołtarzy jak w ubiegłym roku. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków. Próba sypania kwiatków we wtorek i środę przy kościele św. Michała Archanioła o godz. 17.30. Oktawa Bożego Ciała w kościele św. Michała; Natomiast w niedzielę w kościele św. Piotra i Pawła po Mszy św. o godz. 12.30.

9.      Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu razem z Komitetem Remontu Kościoła w Szymanowie i mieszkańcami Szymanowa i Siodłkowic organizuje VI Parafialny Festyn Rodzinny, który odbędzie się 17 czerwca (sobota) na boisku w Szymanowie. W programie występy zespołów LATINO LOVERS, KAPELA PODWÓRKOWA Z LUBINA, KAPELA GÓRALSKA, ZESPÓŁ MUZYCZNY Z POLKOWIC, gry i zabawy dla dzieci i rodziców, bogata oferta konsumpcyjna, zabawa fantowa (każdy los wygrywa), losowanie wielu atrakcyjnych głównych nagród, licytacja między innymi piłki ręczne z autografami reprezentantów Polski, czapki Piotra Żyły i wielu innych. Prosimy też osoby, które mogą o upieczenie ciasta i przyniesienie w sobotę rano na plebanię. Dochód z festynu przeznaczony będzie na remont dachu kościoła i dzwonnicy w Szymanowie.

10.  W przyszła niedzielę w naszej parafii o godz. 12.30 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Mariusz Maluszczak i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Bardzo serdecznie zapraszamy