Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

Dobromierz, dnia 19.11.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę –  godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
    • wtorek – Ofiarowanie NMP
    • środa – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
    • czwartek – św. Klemensa I, papieża i męczennika
    • piątek – Św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
    • Sobota – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
    • Niedziela – Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

• Jugowa: Podkówka Joanna, Jania Elżbieta
    • Dobromierz: Gaweł Urszula, Bełczyk Bogdan, Sitarz Anna, Moszumańska Magdalena, Zapała Barbara

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 140 zł. Razem mamy 18 700 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

6.      Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się jutro, w  poniedziałek 20 listopada w Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

7.      Jutro 20 listopada przypada w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie w kościele św. Michała Archanioła. Rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do wieczornej Mszy św. o godz. 17.00. Bardzo prosimy aby w ciągu dnia znaleźć chwilę czasu, aby adorować Pana Jezusa. Zwracamy się o to ze szczególną prośbą do Róż Żywego Rożańca.

8.      Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

9.      Sakrament małżeństwa maja zamiar zawrzeć:

• Jakub Jaworski, zam. w Dobromierzu z Żanetą Obidowską, zam. w Skarżycach (zapowiedź I).

10.  Od dzisiaj przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę w dniach od 25 czerwca do 4 lipca 2018 r.- Chorwacja, Bośnia, Czarnogóra, Albania. Program jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.