Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą

Dobromierz, dnia 19.02.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła

• Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę w godz. 17.30 – 18.00.
    • Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
    • W Liturgii Kościoła wspominamy:

wtorek – św. Piotra Damiana, biskupa i dK

środa – Katedry św. Piotra Apostoła

czwartek – św. Polikarpa, biskupa i męczennik

• O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

Jugowa: Sadło Danuta, Dobrzańska Iwona

Dobromierz: Tchórzewska Katarzyna, Winiaska Katarzyna, Winiarska Irena, Engler Benita, Kipek Anna

• Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

1. Karol Józef Marcyniuk, zam. Jaskulin z Karoliną Marią Kurek, zam. Borów (zapowiedź 3)

• W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze 200 zł. Razem mamy 8 060 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    • W dniach 26.06. do 05.07.2017 r. organizujemy pielgrzymkę 10 dniową VIA BALTICA Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia. Cena 1950 zł + 85 euro. Zapisy przyjmujemy od przyszłej niedzieli do 10 marca. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej naszej parafii.