Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Przemienienia Pańskiego

Dobromierz, dnia 06.08.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Wtorek – św. Dominika, prezbitera

• Środa – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy Patronki Europy
    • Czwartek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    • Piątek – św. Klary, dziewicy

• Jugowa: Kłeczek Grażyna, Bauch Sabina
    • Dobromierz: Owczarek Elżbieta, Bisztyga Krystyna, Król Małgorzata, Błach Maria, Lasota Genowefa

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 330 zł.  Razem mamy 14 060 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      W przyszłą niedzielę 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i możliwość spowiedzi św. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne i o godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej. W związku z Nabożeństwem Fatimskim nie będzie wyjątkowo Mszy św. o godz. 12.30. Przyjęta intencja mszy św. będzie odprawiona o godz. 18.00.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Brodziak Marcin, zam. w Rudzicy z Małgorzatą Story, zam. Dobromierz (zapowiedź I).

8.      Pani Sołtys, Radny i Rada Sołecka Szymanowa i Siodłkowic zapraszają wszystkich mieszkańców i gości dnia 12 sierpnia br. O godz. 16.00 na Festyn Wiejski, który będzie na boisku w Szymanowie.