Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 18.11.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek  – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
    • Środa – Ofiarowanie NMP
    • Czwartek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
    • Sobota – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
    • Niedziela – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• Jugowa: Janiszewska Rozalia, Rój Janina
    • Dobromierz: Moszumańska Magdalena, Zapała Barbara, Czujowska Krystyna, Wysoczański Jan, Śliwiński Grzegorz

5.      We wtorek 20 listopada w naszej parafii przypada wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 14.00 początek adoracji w kościele św. Michała Archanioła, która potrwa do godz. 17.00.  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy wszystkich aby znaleźć chwilę czasu i adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

6.      Dzisiaj, tak jak ogłaszaliśmy 2 tygodnie temu ogólnoparafialna zbiórka na cele remontowe.

7.      Przymiarki strojów komunijnych 21 listopada (środa) o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia. Proszę o przygotowanie zaliczki na stroje. Chłopcy – 50 zł, a dziewczynki – 100 zł.