Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 05.11.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę –  godz. 18.00 – 18.30.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Czwartek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    • Piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i dK
    • Sobota – św. Marcina z Tours, biskupa

• Jugowa: Grabowska Grażyna, Domaradzka Alicja
    • Dobromierz: Wojciul Elżbieta, Urbanowicz Natalia, Miciak Katarzyna, Apolinarska Jadwiga, Majchrzak Dorota

5.      Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 070 zł. Razem mamy 18 310 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi wielkiego serca o wsparcie finansowe dla Magdaleny Morawskiej-Boczanowskiej z Jugowej, u której zdiagnozowano guza mózgu, który wymaga skomplikowanej operacji. Ta choroba wiąże się również z bardzo dużymi kosztami, gdyż niezbędne jest stałe leczenie i rehabilitacja, aby Magda  mogła nadal funkcjonować wśród nas. Magda jest mamą 10-letniej Ani i 13-letniego Kajetana zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą. Zbiórka przeprowadzona będzie po każdej Mszy św. w przyszłą niedzielę 12 listopada.

8.      Nabożeństwa wypominkowe w tym tygodniu będą odprawiane w Jugowej w środę i piątek o godz. 15.30 i Msza św., a w Szymanowie w czwartek o godz. 15.30 i Msza św. Natomiast w Dobromierzu po Mszy św. o godz. 17.00 według następującego porządku:

• Poniedziałek – ul. Cmentarna, Kościuszki, Kościelna
    • Wtorek – Pl. Wolności, ul. Świdnicka
    • Środa – Dobromierz: ul. Krótka, Ogrodowa, Podgórna, Młynarska, Leśna, Zielona i Wypominki bez podanego adresu

Jugowa ( od nr 51 do końca)

• Czwartek – Bronów, Bronówek, Serwinów, Jaskulin

Szymanów i Siodłkowice