Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 03.11.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę po wieczornej Mszy św.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Karola Boromeusza, biskupa
    • Sobota – Ocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

• Jugowa:  Janiszewska Rozalia, Rój Janina
    • Dobromierz: Majchrzak Dorota, Struska Marzena, Werczyńska Jadwiga, Piwko Nina, Hałdaś Grażyna
    • Szymanów: Figura Magdalena, Figura Stanisława

5.      W ubiegła niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 920 zł. Razem mamy kwotę 79 120 zł. Wszytkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

6.      Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane wg następującego porządku:

• Poniedziałek – ul. Chrobrego
    • Wtorek – ul. Cmentarna, ul. Kościuszki
    • Środa – Pl. Wolności, ul. Świdnicka
    • Środa – Jugowa (1-50)
    • Czwartek – ul. Krótka, ul. Podgórna, ul. Ogrodowa, ul. Zielona, ul. Młynarska, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Św. Piotra i Pawła
    • Czwartek – Szymanów, Siodłkowice
    • Piątek – Serwinów, Bronówek, Bronów, Jaskulin, kartki bez podpisu
    • Piątek – Jugowa (51- do końca)
    • Niedziela – Pietrzyków

7.      W czwartek przypada I czwartek miesiąca. O godz. 16.00 Godzina Święta.  Odwiedziny chorych  domach będą  w  sobotę 9 listopada od godz. 9.00

8.      Zbiórka ministrantów w piątek 8 listopada o godz. 16.00.

9.      Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w przyszłym tygodniu w środę 13 listopada o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

10.  Klub Siatkarski DOBROVOLLEY, Sołtys i Rada Sołecka, Radni, Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu zapraszają dzieci z Sołectwa Dobromierz na II Mikołajkowy Turniej Siatkarski o puchar Wójta Gminy Dobromierz 7 grudnia (sobota) w Hali Sportowej o godz. 10.00. W programie: turniej siatkarski, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gry i zabawy dla dzieci, słodki poczęstunek, upominki. Będzie też smaczna grochówka i pyszne ciasta.
    Bardzo prosimy o zgłaszanie drużyn do turnieju do dnia 15 listopada. Im więcej będzie drużyn, tym wspanialsza zabawa.

11.  Parafia pw. Św. Mikołaja w Świebodzicach zaprasza na dni skupienia modlitewnego z okazji 5 rocznicy zawiązania Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Dzieci Żyjącego Boga”. Konferencje i modlitwę o uzdrowienie poprowadzą Zuzanna Zuzelska i Henryk Trzosek z Centrum Nowej Ewangelizacji w Szczecinie. Rozpoczęcie w piątek 15 listopada o godz. 18.00.