Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 23.09.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – Bł. Władysława z Gielniowa,
    • Środa  – św. Kosmy i Damiana
    • Piątek  – św. Wacława
    • Sobota – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

• Jugowa: Mielnik Anna, Chryplewicz Kornelia
    • Dobromierz: Walkiewicz Zuzanna, Kargol Katarzyna, Żołądek Irena, Broszczak Paulina, Broszczak Zofia

5.      W przyszłą niedzielę w naszej parafii  uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła. Msza św. odpustowa o godz. 13.00 w kościele św. Michała Archanioła. Mszę św. odprawi i wygłosi słowo Boże Ojciec Bogusław Śmierciak Wiceprowincjał Ojców Sercanów Białych z Wrocławia.

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcz na cele remontowe kwotę 100 zł. Razem mamy kwotę 66 710 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę jako ostatnią  niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Martin Rafał Pałaszczuk, zam. Szymanów 65 z Moniką Jadwigą Stępień, zam. Szymanów 65 (zapowiedź II).
    • 2. Damian Ryczek, zam. Jugowa zAleksandrą Matecką, zam. Jugowa (zapowiedź I)