Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 22.09.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek  – św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
    • Czwartek – św. męczenników Kosmy i Damiana
    • Piątek – św. Wincentego a Paulo, prezbitera
    • Sobota – św. Wacława, męczennika

• Jugowa:  Szynka Bożena, Zieliński Zbigniew
    • Dobromierz: Kargol Katarzyna, Żołądek Irena, Broszczak Paulina, Broszczak Zofia, Malicki Ryszard
    • Szymanów: Filipczak Władysława, Marek Krawczyk

5.      W przyszłą nedzielę w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła. Msza św odpustowa o godz. 13.00 w kościele św. Michała Archanioła. Mszę św. odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. Prof.dr hab. Włodzimierz Wołyniec – Rektor PWT we Wrocławiu.

6.      W ubiegłą tygodniu zebraliśmy jeszcze  kwotę 160 zł.  Razem mamy sumę 31 201 zł.  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.      W każdą ostatnią niedzielę miesiąca zaczynając od października o godz. 12.30 będzie odprawiana Msza św. zbiorowa za zmarłych. Dlatego w ciągu miesiąca można składać kartki z wpisanymi imionami i nazwiskami naszych zmarłych, które będą przed Mszą św. odczytane i w  ich intencji o radość nieba i życie wieczne będzie ofiarowana Msza św.

8.      W tym tygodniu Członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary w całej naszej Parafii na remont elewacji kościoła św. Michała Archanioła. Będzie to wyjatkowa zbiórka pieniędzy, które są nam  bardzo potrzebne na udział własny, aby wykorzystać dotacje, którą otrzymaliśmy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 200 000 zł. Bardzo prosimy  wszystkich Parafian o zrozumienie i już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.