Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 17.09.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę – godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski
    • Wtorek – bł. Gerharda Hirschfeldera,
    • Środa – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy
    • Czwartek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
    • Sobota – św. Pio, prezbitera

• Jugowa: Kolbuszewska Ilona, Domaradzka Sabina
    • Dobromierz: Walkiewicz Zuzanna, Sadowska Anna, Węgier Dorota, Goławska Katarzyna, Żołądek Irena

5.      W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii na wszystkich Mszach św. świecką misjonarkę z Krakowa, panią Annę.

6.      Spotkanie młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek 19 września o godz. 18.30 w Domu Bożego Miłosierdzia.

7.      Spotkanie Rady Parafialnej w piątek 22 września o godz. 18.30 w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      W przyszła niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. W ubiegłą niedzielę wpłynęło jeszcze 150 zł. Razem mamy kwotę 16 240 zł.

9.      W dniu 6 października br. (piątek) od godz. 8.00 w praktyce Lekarza Rodzinnego w Dobromierzu odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

10.  Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Tomasz Hereda, zam. Pietrzyków 35 z Katarzyną Gwazdacz, zam. Roztoka ul. 3-go Maja 54a (zapowiedź III)