Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 10.09.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę – godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – Najświętszego Imienia Maryi
    • Środa – św. Jana Chryzostoma, biskupa i dK
    • Czwartek – Podwyższenia Krzyża Świętego
    • Piątek – NMP Bolesnej
    • Sobota – św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

• Jugowa: Buczak Bogumiła, Buczak Barbara
    • Dobromierz: Śliwińska Joanna, Domeracka Marta, Domeracka Małgorzata, Ożóg Irena, Goławska Halina

5.      Uroczystość Matki Bożej Bolesnej, Patronki Miasta Wałbrzycha i Wałbrzyskiej Kapituły Kolegiackiej poprzedzona będzie czuwaniem w Jej Sanktuarium podczas Jerycha i Nowenny w dniach od 9 do 15 września br. Nasza parafia jest zaproszona w środę 13 września na Mszę św. o godz. 9.00. Zachęcamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w tej Mszy św. w miarę swoich możliwości.

6.      W środę 13 września zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje. O 17.30 nabożeństwo Maryjne, a o godz. 18.00 Msza św. z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W związku z nabożeństwem fatimskim nie będzie Mszy św.  w środę ;w Jugowej

7.      Zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się we wtorek 12 września o godz. 18.30 w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 450 zł. Razem mamy  kwotę   16 090 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

9.      W piątek 15 września o godz.19.00  w Szymanowie zebranie wiejskie w świetlicy dotyczące funduszu sołeckiego. Zaprasza pani Sołtys

10.  Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Tomasz Hereda, zam. Pietrzyków 35 z Katarzyną Gwazdacz, zam. Roztoka ul. 3-go Maja 54a (zapowiedź III)