Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 16.09.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Stanisława Kostki
    • Środa  – NMP z La Salette
    • Piątek  – św. Mateusza, Ewangelisty
    • Sobota – św. Maurycego

• Jugowa: Kasprzyk Czesława, Noga Zofia
    • Dobromierz: Domeracka Małgorzata, Ożóg Irena, Goławska Halina, Walkiewicz Zuzanna, Sadowska Anna

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcz na cele remontowe kwotę 190 zł. Razem mamy kwotę 66 610 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Spotkanie klas VII i VIII we wtorek w Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 18.45.

7.      Zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (klasy III) w czwartek 20 września o godz. 18.45 w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w piątek 21 września o godz. 19.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

9.  Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Robert Stanisław Żołądek, zam. Dobromierz z Oliwią Esterą Gułaj, zam. Świebodzice (zapowiedź III).
    • 2. Martin Rafał Pałaszczuk, zam. Szymanów 65 z Moniką Jadwigą Stępień, zam. Szymanów 65 (zapowiedź I).