Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 02.09.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXI I  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego
    • Wtorek – NMP Matki Pocieszenia
    • Środa  –  Bł. Matki Teresy z Kalkuty
    • Sobota – Narodzenia NMP

• Jugowa: Kolbuszewska Ilona, Domaradzka Sabina
    • Dobromierz: Limberger Grażyna, Limberger Joanna, Rogowska Małgorzata, Kurek Daria, Hulak Aneta.

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I  piątek  miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź z racji I piątku oraz na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w Dobromierzu w kościele św. Piotra i Pawła w piątek od godz. 17.30. Natomiast w Jugowej od godz. 16.30.

6.      Od jutra wracamy do porządku Mszy św. z przed wakacji.

7.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 840 zł. Razem mamy kwotę 66 080 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Robert Stanisław Żołądek, zam. Dobromierz z Oliwią Esterą Gułaj, zam. Świebodzice (zapowiedź I)

9.      Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 3 września o godz. 8.00 w kościele św. Michała Archanioła. O godz. 9.00 w hali sportowej odbędzie się uroczysty apel inauguracyjny. Po apelu spotkania uczniów z wychowawcami klas. Przewidywana godzina zakończenia i odwozu dzieci autobusem szkolnym do miejsc zamieszkania – godz. 11.00. Poranny dowóz dzieci jest zgodny z dotychczasowym rozkładem jazdy autobusów szkolnych.

10.  OKO-LUX Sp. Z o.o. zaprasza na badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego (profilaktyka jaskry) w dniu 20 września w NZOZ „ZDROWIE” ul. Kościuszki 4 w Dobromierzu w godzinach od 14.00 – 16.00. Zapisy telefoniczne 748586110. Koszt badania wzroku – 5 zł. Koszt pomiaru ciśnienia śródgałkowego – 10 zł. Zapisy będą prowadzone do dnia 20 września. Po badaniu istnieje możliwość doboru szkieł i zrobienia okularów. Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych powyżej 16 roku życia.