Ogłoszenia duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 27.08.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Augustyna, biskupa i dK
    • Wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
    • Piątek – Bł. Bronisławy, dziewicy

• Jugowa: Kasprzyk Zofia, Cycoń Irena
    • Dobromierz: Tarka Marta, Łapko Lucyna, Limberger Grażyna, Limberger Joanna, Rogowska Małgorzata

5.      Dzisiaj zbieramy ofiary na cele remontowe.  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź w kościele św. Piotra i Pawła w piątek od godz. 17.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.      Od przyszłej niedzieli Msza św. w Jugowej o godz. 7.00 i 11.00.

8.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Tomasz Grzegorz Abramowicz, zam. Dobromierz z Patrycją Fila, zam. Świebodzice Ciernie (zapowiedź III).
    • 2. Koper Michał, zam. Strzegom z Agnieszką Zawilińską, zam. Pietrzyków (zapowiedź III).
    • 3. Damian Sokołowski, zam. Ulesie 93 z Joanną Owczarek, zam. Dobromierz (zapowiedź III).
    • 4. Krzysztof Kordos, zam. Serwinów 13a z Anetą Knop, zam. Rusko 23/1 (zapowiedź III)