Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 20.08.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę – godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Piusa X, papieża
    • Wtorek – NMP, Królowej
    • Czwartek – św. Bartłomieja, Apostoła
    • Piątek – św. Ludwika
    • Sobota – NMP Częstochowskiej

• Jugowa: Rogalska Danuta, Smolik Maria
    • Dobromierz: Pokrzyk Anna, Amanowicz Teresa, Wysoczańska Danuta, Wołowiec Barbara, Nydza Marta

5.      W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Brodziak Marcin, zam. w Rudzicy z Małgorzatą Story, zam. Dobromierz (zapowiedź III).
    • 2. Tomasz Grzegorz Abramowicz, zam. Dobromierz z Patrycją Fila, zam. Świebodzice Ciernie (zapowiedź II).
    • 3. Koper Michał, zam. Strzegom z Agnieszką Zawilińską, zam. Pietrzyków (zapowiedź II).
    • 4. Damian Sokołowski, zam. Ulesie 93 z Joanną Owczarek, zam. Dobromierz (zapowiedź II).
    • 5. Krzysztof Kordos, zam. Serwinów 13a z Anetą Knop, zam. Rusko 23/1 (zapowiedź II)