Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 18.08.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i  środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Bernarda, opata i dK
    • Środa – św. Piusa X, papieża
    • Czwartek – NMP Królowej
    • Sobota – św. Bartłomieja, Apostoła

• Jugowa:  Kolbuszewska Ilona, Domaradzka Sabina
    • Dobromierz: Wysoczańska Halin, Pokrzyk Anna, Amanowicz Teresa, Wysoczańska Danuta, Wołowiec Barbara
    • Szymanów: Ślązak Elżbieta, Paszkowska Iwona

5.      W poniedziałek 19 sierpnia zapraszam Radę Parafialną, Sołtysów i Rady Sołeckie, Ochotniczą Straż Pożarną i  wszystkich, którzy pragną pomóc w organizacji Dożynek Gminnych, które będą  tym roku w Dobromierzu 31 sierpnia. Spotkanie będzie o godz. 19.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 130 zł. Razem mamy 16 010 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Michał Filipczak, zam. w Szymanowie z Maritą Hoćko, zam. w Świebodzicach (zapowiedź I).