Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 02.08.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Wtorek  – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, Patrona proboszczów
    • Czwartek   – Przemienienie Pańskie
    • Sobota  – św. Dominika, prezbitera

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Kłeczek Anna, Hałuszko Małgorzata
    • Dobromierz: Szewczyk Halina, Kargol Katarzyna, Śliwińska Joanna, Domeradzka Marta, Domeradzka Małgorzata
    • Szymanów– Kirklo Elżbieta, Rusek Elwira

5.     W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W piątek spowiedź św. w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła od godz. 17.30.

6.      Zachęcamy do duchowego udziału w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Podczas trwania pielgrzymki w naszej parafii  zapraszamy   na Mszę św. o godz. 18.00 do kościoła św. Michała Archanioła. Po Mszy św. będzie Apel Jasnogórski.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

1. Mateusz Owczarek zam. Dobromierz, kawaler z Anetą Agatą Wrzesińską, panna  (zapowiedź III).

2. Jakub Maciej Subczak, zam. Szymanów z Jagodą Anną Janik, zam. Wrocław (zapowiedź II).

3. Agnieszka Świerk, zam. Dobromierz z Grzegorzem Knap, zam. Dobromierz (zapowiedź I).

8.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 1 020 zł.   Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.