Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła

 Dobromierz, dnia 25.07.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego
3. W Liturgii kościoła wspominamy

  • Poniedziałek – Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP
  • Czwartek – św. Marty
  • Sobota – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Kasprzyk Czesława, Noga Zofia
  • Dobromierz: Stec Ryszard, Kurasiński Tomasz, Knap Patrycja, Knap Teresa, Kamińska Alicja
  • Szymanów: Biel Małgorzata, Hałdaś Teresa

5. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
6. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą niedzielę miesiąca sierpnia zmiana tajemnic Żywego Różańca.
7. Dzisiaj, jako ostanią niedzielę miesiąca lipca zbieramy ofiary  na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
8. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Zespół „Dobromierzanie” zapraszają na Jubileusz z okazji XV-lecia Zespołu, który odbędzie się dnia 31 lipca o godz. 14.00, scena rekreacyjna, park w Dobromierzu. O godz. 13.00 Msza św. w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dobromierzu.
9. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św.  będziemy zbierać dobrowolne ofiary do puszek na pomoc i wsparcie ludzi, którzy zostali poszkodowani w wyniku gwałtownych burz i powodzi w naszej Ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wszystkim ludziom dobrej woli składamy serdeczne Bóg zapłać.
10. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • Grzegorz Ryszard Matkowski, zam. Pietrzyków z Martyną Edytą Bartusz, zam. Sady Górne (zapowiedź II).

11. Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej potrwa od 1 do 8 sierpnia, a wszystkie grupy wyruszą 1 sierpnia ze świdnickiej katedry po Mszy Świętej o godzinie 8.30. Od przyszłej niedzieli będziemy jak w poprzednich latach spotykać się jako Grupa Duchowego Uczestnictwa na Apelach Maryjnych w kościele św. Michała Archanioła o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną w tej Grupie uczestniczyć.