Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 15.07.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XV  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – NMP z Góry Karmel
    • Środa  – św. Szymona z Lipnicy
    • Piątek – Bł. Czesława

• Jugowa: Gąsior Bogumiła, Białek Jadwiga
    • Dobromierz: Kruszelnicka Grażyna, Krumplewska Wioletta, Apolinarski Artur, Seperant Elżbieta, Filipiński Roman

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Krzysztof Marian Wysoczański, zam. Bronów z Martą, Karoliną Miękina, zam. Olszany (zapowiedź III).
    • Paweł Śmigielski, zam. Olszany z Elizą Elwirą Barecką, zam. Bronów (zapowiedź I).

6.      Przyjmujemy zapisy uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę oraz do grupy 7 Duchowego uczestnictwa. Każdy, kto się zapisze otrzyma znaczek i książeczkę pielgrzyma.

7.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 150 zł. Razem mamy kwotę 63 210 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.