Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 12.07.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek–  Świętych pustelników  Andrzeja Świerada i Benedykta
    • Środa   – św. Bonawentury, biskupa i dK
    • Czwartek– NMP z Góry Karmel
    • Sobota  – św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Nackiewicz Anna, Nackiewicz Jolanta
    • Dobromierz: Haglauer Anna, Wysoczańska Halina, Pokrzyk Anna, Amanowicz Teresa, Wysoczańska Danuta
    • Szymanów – Bednarek Józefa, Dąbrowska Katarzyna

5.     W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe kościoła kwotę 430 zł. Wszystkim Ofiarodawcom skadamy serdeczne Bóg zapłać.

6.     W poniedziałek nabożeństwo fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i możliwość skorzystania ze spowiedzi św. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej do kościoła św. Michała Archanioła.