Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 12.08.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
    • Środa  – Wniebowzięcie NMP
    • Piątek – św. Jacka, prezbitera

• Jugowa: Kasprzyk Zofia, Cycoń Irena
    • Dobromierz: Bisztyga Krystyna, Król Małgorzata, Błach Maria, Tarka Irena, Gruner Helmut

5.      Jutro zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i możliwość spowiedzi św. O godz. 17.30 Nabożeństwo Maryjne i o godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

6.      W uroczystość Wniebowzięcia NMP po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Paweł Kostka, zam. Wierzchosławice 1 z Anną Żur, zam. Bronów 19 (zapowiedź II).
    • 2. Karol Marcin Ciupak, za. Szymanów z Pauliną Beatą Zdral, zam. Szymanów (zapowiedź I).

8.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze  na cele remontowe kościoła 430 zł. Razem mamy kwotę 65 090 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.